top of page

SKUPIAMY ŚWIATŁO - WYWOŁUJEMY EMOCJE

FOTOGRAFIA GĄTKOWSCY

Witaj!

Ślub to niezwykła okazja, która zdarza się jeden raz w życiu i chcesz, żeby wszystko było idealne. Oczekujesz, że każdy detal będzie dokładnie taki, jak sobie tego życzysz, i masz do tego pełne prawo. W końcu wspomnienia z tej niepowtarzalnej chwili będą żyć jeszcze wiele, wiele lat.

 

Z mojej perspektywy jako fotografa również każdy ślub jest wyjątkowy, każda para młoda to inne osobowości, każde miejsce to inny klimat i wyzwanie. Z własnego doświadczenia znam też dylematy narzeczonych. Decyzja o wyborze fotografa to ważna kwestia, i wyłącznie profesjonalista z doświadczeniem może zapewnić, że nie tylko podoła wyzwaniu stworzenia dokumentu, ale również uwieczni emocje towarzyszące najważniejszym chwilom w życiu, a przy tym pozostanie niezauważony nie powodując skrępowania gości. Kiedy trzeba, niczym ninja, z gracją czarnej pantery przemknie pomiędzy nawami kościoła, a w innej sytuacji rozbawi ciocie i babcie do łez uwieczniając beztroskie, życzliwe uśmiechy. W międzyczasie, gdy już nieco ochłoniecie, wyciągnie Was na szybką, kreatywną sesję zdjęciową, podczas której będziecie zdumieni tym jaką magię można wydobyć nawet z pozornie banalnych i pozornie niewyróżniających się miejsc. Bo fotografia to trochę prawdy o tym co widać, ale też sporo tego, czego nie widać wprost.

Nasza oferta:

Jesteśmy artystami i rzemieślnikami. Interesują nas dwie rzeczy: Twoje zadowolenie i najwyższa jakość naszego dzieła. 

Pakiet MadeWithLove - od 3 tyś. PLN

Jeżeli Twoje zadowolenie oraz troska o jakość Twoich wspomnień jest dla Ciebie równie ważna jak dla nas to zapraszamy! Jeśli interesują Cię szczegóły naszej oferty, i chcesz nas poznać i wypróbować, to wypełniej formularz lub zadzwoń i umów bezpłatną mini sesję.

 

Sławomir Gątkowski +48 780 160 630

Napisz do nas! 

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page